LMFA I lygos pirmenybėse MFA „Žalgiris B“-MRU šeštadienį sužais iš 10 turo atkeltas rungtynes. Žalgiriečių varžovėmis LEU stadione bus paskutinę vietą čempionate užimanti Vilkaviškio FK „Šešupė“ ekipa.

2021 metais 9 vietą čempionate užėmusios, o pernai atkrintamosiose I lygos pirmenybių varžybose dalyvavusios „Šešupės“ futbolininkės šį sezoną yra tiesiog neatpažįstamos. Jos pralaimėjo visas šešerias žaistas rungtynes, pasižymėjo vos 1 rezultatyviu smūgiu, o kamuolį iš savų vartų traukė net 81 kartą.

Skaudžiausią sezono nesėkmę Vilkaviškio komanda patyrė paskutinėse žaistose rungtynėse, kuomet Šiauliuose net 0:23 nusileido vietos FA „Šiauliai-ŠSG“ ekipai, o prieš tai 0:17 pralaimėjo Kėdainių „Nevėžiui“. Vienintelį įvartį „Šešupės“ komanda pelnė 1:11 pralaimėtame mače su FK „Vilkija“. Įvarčio autore tapo Audra Puidokaitė.

MFA „Žalgiris B“-MRU komandos keliai su „Šešupe“ per paskutinius du sezonus susikirto tris katrus. 2021 metais žalgirietės su būsimomis varžovėmis rungėsi tame pačiame LMFA I lygos Pietų-Rytų regione ir pirmame rate laimėjo 5:1, o antrame šventė pergalę rezultatu 8:0.

Pernai žalgirietės su varžovėmis susitiko I lygos pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse. Spalio 21 d. Širvintose vykusią dvikovą 6:0 laimėjo ir į pusfinalį žengė MFA „Žalgiris B“-MRU komanda.

Šį sezoną LMFA I lygoje MFA „Žalgiris B“-MRU per šešerias rungtynes iškovojo penkias pergales, vienerias rungtynes baigė lygiosiomis ir su 16 taškų žengia pirmoje turnyrinės lentelės pozicjoje. Žalgirietės iš viso pelnė 16 įvarčių, o varžovėms pasižymėti leido tik 3 kartus. Visas šešerias žaistas rungtynes pralaimėjusi „Šešupė“ užima paskutinę, 11 vietą.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir „Šešupės“ rungtynės šeštadienį sostinės LEU stadione prasidės 13 val.