Balandžio 7 dieną MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės Visagine susitiks su varžovėmis iš Utenos „Utenio“. Tai bus pirmosios žalgiriečių rungtynės Merginų Elitinės lygos (MEL) U17 divizione po žiemos pertraukos – ir antroji akistata su „Utenio“ futbolininkėmis. Pirmame rate žalgirietės varžoves iš Utenos įveikė rezultatu 3:0. Tąsyk du įvarčius pelnė Austėja Petkevičiūtė, vieną pridėjo Elinga Pampuškaitė.

Rudenį nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris“-MRU per 8 žaistas rungtynes surinko 20 taškų ir pirmą čempionato dalį užbaigė pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tačiau dabar kova prasideda iš naujo.

„Sezonui ruošėmės visą žiemą, ne tik nuosekliai treniravomės, bet ir turėjome galimybę su U15 komanda dalyvauti tarptautiniame turnyre Estijoje, o kovą dalyvavome merginų futbolo turnyre Panevėžyje. Tuo metu mūsų vyriausiosios (2006-2007 metais gimusios) merginos treniravosi su A lygoje žaidžiančia MFA „Žalgiris“-MRU komanda ir taip gerino savo fizinę formą. Neabejoju, kad mūsų laukia iššūkių kupinas pavasaris, nes teks ne tik grumtis su varžovėmis, bet ir apjungti jaunesniųjų ir vyresniųjų žaidėjų pajėgumus, sutelkti visas futbolininkes į vieną komandinį branduolį. Bet tai – malonus darbas treneriui, nes turime daug puikių žaidėjų, kurios atsakingai vykdo patikėtas užduotis aikštėje“, – prieš antrojo rato startą kalbėjo U17 komandos trenerė Aistė Griciūtė.

Šį sezoną MEL U17 čempionate dalyvauja 9 komandos: be MFA „Žalgiris“-MRU ir Utenos „Utenio“, taip pat žaidžia FK „Vilnius“, Gargždų „Banga“, Joniškio „Saned-Joniškio SC“, Klaipėdos FM, FA-FK Panevėžys-PRSSG, Vilniaus MFK „Žalgiris“ ir Vilniaus MFA „Bitės“ komandos.

Balandžio pradžioje antrą čempionato ratą pradėjęs Utenos „Utenis“ 5:0 nugalėjo MFA „Bites“ ir su 21 tašku pakilo į pirmą vietą U17 divizione. Po 21 tašką turi ir antrą ratą įtikinamais laimėjimais pradėjusi „Banga“ bei MFK „Žalgiris“.

„Džiaugiuosi, jog turime konkurencingą čempionatą. Žaisdami su geromis komandomis sudarome sąlygas augti žaidėjoms, gerinti jų individualų meistriškumą. O tai, mano nuomone, ir yra svarbiausia. Kalbant apie komandinius tikslus, MFA „Žalgiris“-MRU du metus iš eilės laimėjo MEL U17 pirmenybes, dabar taip pat esame tarp lyderiaujančių komandų, tad sieksime šią poziciją išlaikyti ir sustiprinti“, – pareiškė A. Griciūtė.

Utenos „Utenio“ ir MFA „Žalgiris“-MRU rungtynės penktadienį Visagino dirbtinės dangos stadione prasidės 17 val.