Gruodžio 9 d. įvyko Asociacijos Vilniaus regiono futbolo sąjunga 2023 metų sezono uždarymo šventė. Susirinkusią futbolo bendruomenę sveikino VRFS prezidentas Deividas Šemberas, garbės prezidentas Algimantas Liubinskas ir SFL prezidentas Mindaugas Kasperūnas.

Apdovanojimai buvo skirti 15-oje nominacijų, o net trys iš jų atiteko MFA „Žalgiris“-MRU klubo atstovams. Ketvirtą kartą iš eilės Lietuvos moterų A lygoje sidabrą iškovojusios žalgiriečių ekipos direktorius Svajūnas Stravinskas laimėjo geriausio komandos vadovo nominacijoje, pagrindinė vartininkė Meda Šeškutė tapo geriausia Vilniaus futbolininke, o gynėja Augustė Andrijevskytė nugalėjo „Metų proveržio“ nominacijoje tarp merginų.

„Tikrai smagu sulaukti tokio Vilniaus miesto futbolo bendruomenės įvertinimo, – pripažino apdovanojimus atsiėmęs MFA „Žalgiris“-MRU direktorius S. Stravinskas. – Kita vertus, praėjęs sezonas buvo sėkmingiausias per visą MFA „Žalgiris“-MRU klubo istoriją, nes mes ne tik iškovojome A lygos sidabrą, bet ir laimėjome moterų Pirmos lygos varžybas, o jaunosios žalgirietės triumfavo Merginų Elitinės Lygos U15 ir U17 čempionatuose. Manau, kad kartelę užkėlėme labai aukštai, o norint ją dar labiau pakylėti, tektų pridėti dar ir A lygos čempionių titulą. Tikiu, kad su Vilniaus miesto savivaldybės pagalba ir miesto bendruomenės palaikymu mes taip ir padarysime!“.

Lietuvos futbolo fedearijos taurę iškovojusi ir LFF I lygą laimėjusi Vilniaus raj. „TransINVEST“ buvo pripažinta geriausiu Vilniaus regiono klubu-organizacija, komandos treneris Giedrius Barevičius – geriausiu treneriu, o komandos kapitonas Linas Pilibaitis – geriausiu Vilniaus regiono futbolininku.

Vaikinų „Metų proveržio“ nominacijoje geriausiu pripažintas Vilniaus „Žalgirio“ vyrų komandoje savo vietą atradęs Romualdas Jansonas.

Geriausiu VRFS III lygos teisėju šiemet pripažintas Gediminas Macevičius.

Šventėje buvo apdovanoti VRFS III lygos čempionato nugalėtojai bei prizininkai FK „Granitas“, FK „Medžiai“ ir „Širvintos/VGTU Vilkai“. Taip pat pagerbtos geriausios praėjusio salės futbolo sezono komandos – „Setaltas“, „Aktas“ ir VDA.