Trečiadienio vakarą trijose Lietuvos miestuose finišavo LMFA 1-os lygos pirmenybių čempionatas, kuriame pozicijos nebesikeitė, bet liejosi arši kova dėl rezultatyviausios žaidėjos titulo.

Vilniaus miesto moterų futbolo akademijos žalgirietės Jonavoje dar kartą įrodė savo pranašumą, įveikusios vietos komandą rezultatu 6:0. Paskutinėse sezono rungtynėse vilnietės demonstravo savo žaidimo braižą, kuris buvo diegiamas viso sezono metu. “Žaidimas su mintimi” buvo ir yra esminė atsinaujinusio MFA “Žalgirio” sėkmės formulė, kurią visoms žaidėjoms akcentuoja vyr. treneris Karolis Jasaitis su savo pagalbininkais: treneriu Vytautu Lukša, vartininkių trenere Aiste Griciūte, jaunimo treneriais Ana Cheminava, Laura Ruzgute, Gustu Viganausku.

“Žalgirio” dublerių galutiniai rezultatai lentelėje yra stulbinantys! Komanda sužaidė 14 rungtynių iš kurių pasiekė 14 pergalių. Žalgirietės varžoves nuginklavo net 91 kartą ir pačios praleido vos 14 kartų. Na, o komandai daugiau nei trečdalį įvarčių pelnė vienas asmuo – tai komandos kapitonė Ugnė Lazdauskaitė, tiksliai smūgiavusi 35 kartus!

Penktadienio vakarą vykusiose rungtynėse žaidė šešios komandos ir visose akistatose buvo galima pastebėti, kaip savo įmuštų įvarčių sąskaitas pildo trys daugiausiai pirmenybėse mušančios puolėjos, varžydamosios dėl rezultatyviausiosios titulo. Visose rungtynėse užfiksuoti itin dideli rezultatai ir kiekviena puolėja atidavė viską, jog jos vardas būtų paminėtas kaip šalies pirmenybių rezultatyviausios.

Tądien savo sąskaitą net 8 įvarčiais papildė Gabija Valiukevičiūtė iš Kauno “Žalgirio” FA, keturis kartus pasižymėjo ukmergiškė Meida Proscevičiūtė ir triskart žalgirietė Ugnė Lazdauskaitė. Visgi, U. Lazdauskaitei pakako trijų įvarčių išlaikant pirmąją poziciją tarp daugiausiai imušusių, tačiau jos santykį pavijo M. Proscevičiūtė, kuri su 35-iais įmuštais įvarčiais taip pat atsiims apdovanojimą.

Sveikiname visas komandos su įdomiu sezonu ir visas žaliai baltas, dar kartą auksine spalva nuspalvinus Lietuvos futbolo laimėjimų metraštį!