Moterų A lygos 16 ture Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU sekmadienį savo aikštėje išmėgins jėgas su nugalėtojų titulą ginančia Šiaulių „Gintra“.

Tai bus jau ketvirta žalgiriečių ir gintriečių akistata šį sezoną. Kovo 26 d. Šiauliuose vykusios pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Šiaulietės pirmavo po buvusios žalgirietės Erikos Šupelytės įvarčio, bet jau per teisėjos pridėtą laiką rezultatą išlygino Ineta Šukštulytė.

Antrose rungtynėse gegužės 27 d. Vilniuje pergalę 3:2 iškovojo šiaulietės. Du kartus po Anos Cheminavos įvarčių pirmavusios žalgirietės persvaros neišsaugojo ir galiausiai turėjo pripažinti šiauliečių pranašumą. Varžovių gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo legionierės Rachel Diodati, Juliet Sunday ir Juliet Bassey.

Dar viena MFA „Žalgiris“-MRU ir „Gintros“ akistata liepos 22 d. įvyko Baltijos moterų futbolo lygos čempionate. Šiauliuose vykusiose rungtynėse žalgirietės 0:1 nusileido šeimininkių ekipai, o vienintelį įvartį 55 min. pelnė E. Šupelytė.

Po pastarosios tarpusavio dvikovos abi komandos sužaidė trejas rungtynes ir visas jas laimėjo. MFA „Žalgiris“-MRU A lygoje 11:1 nugalėjo Utenos „Utenį“, o BWFL čempionate 2:1 įveikė SFK „Riga“ bei 1:0 palaužė Rygos „Metta“ ekipas. Tuo metu „Gintra“ šalies čempionato dvikovoje 13:0 sutriuškino „Utenį“, o BWFL rungtynėse 3:2 įveikė Talino „Flora“ ir 7:0 nugalėjo SFK „Riga“ komandą.

MFA „Žalgiris“-MRU ir „Gintra“ aukščiausiame Lietuvos moterų futbolo divizione yra surinkusios po 32 taškus, tiesa, nugalėtojų titulą ginanti Šiaulių ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Šiaulių „Gintra“ rungtynės sekmadienį vyks LEU stadione, jų pradžia – 12.30 val.