Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda trečius metus iš eilės neįveikė Lietuvos moterų futsal čempionato pusfinalio barjero. Sekmadienį žalgirietės pusfinalyje 2:8 nusileido FA „Šiauliai“ futbolininkėms ir paskutinėse čempionato rungtynėse kovos dėl bronzos medalių.

MRU universtiteto Didžiojoje salėje vykusi pusfinalio akistata MFA „Žalgiris“-MRU ekipai prasidėjo labai sėkmingai. 3 min. Gabija Valiukevičiūtė įmušė įvartį ir šeimininkės pirmavo 1:0. Minimalią persvarą žalgirietės išsaugojo iki 15 minutės, o paskui įvarčiai pabiro į Medos Šeškutės ginamus vartus. Nuo 15 iki 24 minučių šiaulietės pelnė 5 įvarčius, o net keturis kartus pasižymėjo FA„Šiauliai“ žaidėja Simona Petravičienė.

29 min. MFA „Žalgiris“-MRU puolėja Alworonga Debora Stephen Luka sumažino atsilikimą iki 3 įvarčių ir šiek tiek pakurstė intrigą, bet paskutinis žodis priklausė viešnioms iš Šiaulių. Nuo 37 iki 39 min. Simona Karasiovaitė, Lolita Kalinauskaitė ir Jorūnė Lipkinaitė pelnė tris įvarčius ir įtvirtino FA „Šiauliai“ pergalę 8:2.

„Labai apmaudus pralaimėjimas. Varžovės nuo pirmų minučių siekė primesti savo žaidimo stilių, bet mes anksti pelnėme įvartį ir didesnę pirmo kėlinio dalį tikrai neblogai tvarkėmės su šiauliečių pasiūlytu agresyviu, aktyviu spaudimu. Deja, per paskutines penkias kėlinio minutes Šiaulių futbolininkės išnaudojo tris standartines situacijas, pelnė įvarčius po kampinių, po rikošetų, o mes tuo pačiu atsakyti nesugebėjome. Galutinai komandą palaužė du greiti įvarčiai antrame kėlinyje. Nors po to dar šiek tiek sumažinome atsilikimą, bet visos mūsų pastangos pramušti šiauliečių gynybą buvo bevaisės, o pačioje pabaigoje varžovės savo kontratakomis sudėjo paskutinius taškus šiose rungtynėse“, – konstatavo MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis.

Šiaulietės antrus metus iš eilės Lietuvos moterų futsal čempionato finale susitiks su Gargždų „Bangos“ futbolininkėmis. Nugalėtojų titulą ginančios gargždiškės sekmadienį pusfinalyje 8:0 sutriuškino pernai galutinėje rikiuotėje ketvirtą vietą užėmusią FK „Vilkija“ ekipą.

Prieš metus Birštone vykusiame finale „Banga“ net 11:2 įveikė FA „Šiauliai“ ekipą. Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU pernai bronzinėje akistatoje 6:1 nugalėjo „Vilkijos“ komandą.

Šį kartą lemiamos moterų futsal čempionato kovos vyks vasario 10 d. Druskininkuose.