Merginų Elitinės lygos (iki 17 metų) pirmenybių 7 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės penktadienį svečiuose 5:0 (3:0) įveikė Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ futbolininkes ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

12 min. pirmą įvartį pelnė Austėja Petkevičaitė, o 33 min. savo įvarčių kraitį papildė ir rezultatyviausia pirmenybių žaidėja Žemyna Lekavičiūtė. Vėliau šios žalgirietės pasižymėjo dar po kartą, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo Karolina Jasaitytė.

Laimėjusios visas šešerias žaistas rungtynes žalgirietės MEL (U-17) pirmenybėse užima pirmą vietą. Artimiausios varžovės – Utenos „Utenio“ futbolininkės yra surinkusios 11 taškų. Po 10 taškų savo sąskaitose turi FK „Vilnius“ ir Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipos. 8 taškus per pirmą ratą surinkusi Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ žengia penktoje pozicijoje, o turnyrinės lentelės apačioje – MFK „Žalgiris-Širvintų SC“ (3 tšk.) ir Joniškio SANED (0 tšk.)

Per pirmą čempionato ratą MFA „Žalgiris“-MRU ekipa pelnė 45 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė tik kartą. Rezultatyviausiai žaidžia jau 18 įvarčių pelniusi Ž. Lekavičiūtė, 5 kartus pasižymėjo Ineta Šukštulytė, po 4 – K. Jasaitytė ir Gytė Ulenskaitė.

Sėkmingai užbaigusios MEL (U-17) čempionato pirmą ratą net 11 MFA „Žalgiris“-MRU komandos futbolininkių sulaukė kvietimo į Lietuvos merginų (iki 17 metų) rinktinės treniruočių stovyklą.

Lapkričio 20-21 dienomis Kaune rengiamoje treniruočių stovykloje dalyvauja I. Šukštulytė, K. Jasaitytė, Ž. Lekavičiūtė, A. Petkevičiūtė, G. Ulenskaitė, Paula Saulėnaitė, Irūna Blaškytė, Greta Jaroševičiūtė, Kotryna Maželytė, Mantė Alminaitė ir Martyna Paplauskaitė.