Merginų Elitinės Lygos 6 turo rungtynėse penktadienį MFA „Žalgiris“ merginos 10:1 (6:0) sutriuškino Utenos „Utenio“ jaunasias futbolininkes. Po keturis įvarčius į „Utenio“ vartus pelnė rezultatyviausios komandos žaidėjos – Žemyna Lekavičiūte ir Austėja Petkevičiūtė, po kartą pasižymėjo saugų grandyje žaidusi Karolina Jasaitytė bei antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodžiusi Samanta Ragauskaitė. Varžovės garbės įvartį pelnė 70 minutę. Šiose rungtynėse MFA „Žalgiris“ treneriai išnaudojo septynis keitimus, tad aikštėjo pasirodė visos mačui registruotos žalgirietės.

Rekordine pergale antrą Elitinės lygos čempionato ratą pradėjusios žalgirietės per šešerias rungtynes surinko 15 taškų ir žengia pirmoje pozicijoje. Antroje vietoje esanti Ukmergės SC ekipa kitose 6 turo rungtynėse 0:3 nusileido „Kauno Žalgiris“ FA komandai ir nuo MFA „Žalgiris“ atsilieka 3 taškais.

Kitas rungtynes Merginų Elitinėje lygoje žalgirietės žais gegužės 7 d. Gargžduose su vietos „Banga“. Pirmame rate taip pat Gargžduose vykusias rungtynes 7:1 laimėjo MFA „Žalgiris“.