Lietuvos moterų salės futbolo čempionato ketvirtfinalyje Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda net 15:0 sutriuškino Panevėžio FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ ekipą ir atsirevanšavo varžovėms už minimalų pralaimėjimą paskutinėse praėjusio sezono tarpusavio rungtynėse.

Prie įtikinamos pergalės svariausiai prisidėjo net 7 įvarčius pelniusi Karilė Liužinaitė, 3 kartus pasižymėjo Dovilė Dockaitė, po kartą – Irūna Blaškytė, Barbara Antonovič, Ineta Šukštulytė ir Paula Saulėnaitė.

Šiaurės-Vakarų grupėje ketvirtą vietą užėmusios panevėžietės akistatoje su Pietų-Rytų grupės lyderėmis savo vartus „sausus“ išsaugojo tik 3 minutes. Tačiau po to įvarčiai pabiro lyg iš gausybės rago – tiksliai smūgiavo I. Blaškytė ir B. Antonovič, po įvartį pridėjo K. Liužinaitė ir I. Šukštulytė, o 8 min., po antrojo Karilės pataikymo, žalgirietės pirmavo 5:0.

Tokia rungtynių pradžia sugniuždė viešnias iš Panevėžio, o žalgirietės pirmame kėlinyje pridėjo dar keturis įvarčius ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo devynių įvarčių persvarą. Įvarčių netrūko ir antroje rungtynių dalyje, o 31 min. po D. Dockaitės pataikymo MFA „Žalgiris“-MRU buvo priekyje net 15:0. Baigiantis rungtynėms žalgirietės sumažino apsukas, tad rezultatas išliko nepakitęs iki pat finalinės susitikimo sirenos.

„Smagu, kad laimėjome, bet rezultato nesureikšminame. Tikrai neplanavome įmušti 15 įvarčių, tačiau po pirmų kelių praleistų įvarčių varžovės stabtelėjo, o mūsų futbolininkės pajuto žaidimo skonį – ir įvarčiai byrėjo vienas po kito. Visgi, reikia pripažinti, kad Panevėžio komandoje šį sezoną žaidžia labai jaunos futbolininkės, joms šis išbandymas buvo per sunkus. Kita vertus, antroje rungtynių dalyje jos taip pat turėjo progų, kelis kartus mus nuo įvarčių gelbėjo virpstas, tad negalima sakyti, kad žaidimas vyko tik į vienus vartus. Visgi, akivaizdu, kad buvome stipresnė komanda ir nusipelnėme pergalės“, – po rungtynių konstatavo MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis.

Kitose Lietuvos moterų salės futbolo čempionato ketvirtfinalio porose šį sekmadienį susitiks FK „Vilkija“ ir Panevėžio FK „Ekranas“, nugalėtojų titulą ginanti FA „Šiauliai“-ŠSG egzaminuos Tauragės SC-MFK, o Gargždų „Banga“ grumsis su „Marijampolė City“.