Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU Lietuvos moterų A lygos 19 turo rungtynėse sekmadienį LEU stadione 3:0 (2:0) įveikė Kauno rajono FC „Hegelmann“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Žemyna Lekavičiūtė, vieną pridėjo Joy Bokiri.

Kauno raj. „Hegelmann“ futbolininkės į Vilnių atvyko su keturių pergalių serija, o paskutinę nesėkmę buvo patyrusios būtent rungtynėse su MFA „Žalgiris“-MRU. Birželio 17 d. LEU stadione vykusiose A lygos antrojo rato rungtynės žalgirietės viešnias iš Kauno rajono įveikė rezultatu 5:1. Pirmoji komandų tarpusavio akistata Garliavoje taip pat baigėsi žalgiriečių pergale 2:1.

Trečiasis MFA „Žalgiris“-MRU ir „Hegelmann“ susitikimas prasidėjo šeimininkių atakomis ir jau pačią 1 min. Anna Dallakyan tolimu smūgiu sudrebino viešnių vartų konstrukcija, o po to Mia Darden patikrino ir „Hegelmann“ vartininkės Ginos Mankutės reakciją. Nors su pirmaisiais išbandymais 20-metė futbolininkė susidorojo, bet po minutės visgi buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. A. Dallakyan atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Ž. Lekavičiūtė tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimą vartų kampą ir išvedė MFA „Žalgiris“-MRU į priekį.

Po įvarčio keliais tolimais smūgiais Medos Šeškutės budrumą patikrino ir „Hegelmann“ futbolininkės, tačiau patikimai žaidusi žalgirietė varžovėms pasižymėti neleido. O kėlinio viduryje MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkėsm pavyko ir antrą kartą pramušti viešnių gynybą. 23 min. M. Darden atmetė kamuolį Ž. Lekavičiūtei ir pastaroji galingu tolimu smūgiu antrą kartą nuginklavo „Hegelmann“ vartininkę.

Turėdamos dviejų įvarčių persvarą šeimininkės sumažino tempą ir stengėsi ilgiau kontroliuoti kamuolį. Žaidimo pobūdis nesikeitė ir po pertraukos: šeimininkės ilgiau žaidė su kamuoliu, o viešnios bandė spausti ir regzti savo kontratakas. „Hegelmann“ situaciją dar labiau komplikavo antro kėlinio pradžioje praleistas trečias įvartis. 53 min. MFA „Žalgiris“-MRU po kampinio kelis kartus smūgiavo į varžovių vartus, pastarosios iš paskutiniųjų bandė apsiginti, bet galiausiai J. Bokiri tiksliu smūgiu iš kelių metrų pramušė „Hegelmann“ gynybines užtvaras ir įtvirtino žalgiriečių pranašumą.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos stengėsi daugiau atakuoti, progų turėjo ne tik MFA „Žalgiris“-MRU, bet ir „Hegelmann“ futbolininkės, tačiau rezultatas nepakito ir antrą pergalę iš eilės iškovojusios žalgirietės sutvirtino savo pozicijas A lygos viršūnėje.

38 taškus per 16 rungtynių surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda 3 taškais lenkia čempionių titulą ginančias Šiaulių „Gintros“ futbolininkes, tačiau šiaulietės yra sužaidusios trimis rungtynėmis mažiau. Po 24 taškus turi FK „Vilnius“ ir FC „Hegelmann“.

Kitas rungtynes žalgirietės žais rugsėjo 9 d. LEU stadione su Utenos „Utenio“ komanda. Vos 1 tašką per 16 rungtynių surinkusios uteniškės A lygos turnyrinėje lentelėje užima paskutinę vietą.