Merginų Elitinės lygos U17 diviziono 5 turo rungtynėse pirmadienį MFA „Žalgiris“-MRU 3:0 (2:0) nugalėjo FK „Vilnius“ ekipą ir iškovojo penktą pergalę iš eilės. Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Karolina Jasaitytė, vieną pridėjo Žemyna Lekavičiūtė.

Pilaitės gimnazijos aikštyne vykusiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą ir ieškojo spragų varžovių gynyboje. Tačiau tarsi iš gausybės rago pasipylusios klaidos kurį laiką neleido žalgirietėms realizuoti savo persvaros. Tik 20 minutę Ž. Lekavičiūtei pagaliau pavyko praskrosti vilniečių gynybinius įtvirtinimus ir pasiųsti kamuolį į vartus.

Tai buvo jau 16-as rezultatyviausios MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos įvartis MEL U-17 divizione šį sezoną. Dar po 10 minučių Ž. Lekavičiūtė rezultatyviu perdavimu prisidėjo ir prie antro įvarčio, kurį tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pelnė K. Jasaitytė.

Savo ruožtu, „Vilniaus“ futbolininkės mėgino kelti grėsmę kontratakose, tačiau tolimus varžovių perdavimus puikiai „skaitė“ MFA „Žalgiris“-MRU vartus šiose rungtynėse saugojusi Martyna Paplauskaitė. Pirmo kėlinio pabaigoje Martynai bene rimčiausią išbandymą pateikė „Vilniaus“ ekipos lyderė Agnieška Kazarina, tačiau su jos tolimu ir stipriu smūgiu žalgirietė taip pat susitvarkė.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas tapo atviresnis, abi komandos keitėsi atakomis, tačiau tiek MFA „Žalgiris“-MRU, tiek ir FK „Vilnius“ vartininkės ir gynėjos sėkmingai griovė puolėjų išpuolius. Paskutinį tašką rungtynėse 76 min. padėjo previziškai tiksliu tolimu šūviu savo antrąjį įvartį pelniusi K. Jasaitytė.

Iškovojusios penktą pergalę MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės dar labiau sutvirtino savo pozicijas MEL U-17 diviziono turnyrinės lentelės viršūnėje. Paskutines pirmojo rato rungtynes žalgirietės žais lapkričio 19 dieną su Šiaulių FK „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ ekipa. Pastaroji per 3 žaistas rungtynes surinko 5 taškus ir pirmenybėse užima ketvirtą vietą.