Trečiadienį Lietuvos Pirmos lygos Pietų-rytų regiono 2 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda išmėgins jėgas su Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipa.

Praėjusiame sezone Pirmoje lygoje Ukmergės futbolininkės užėmė antrą vietą. Per 14 rungtynių surinkusios 33 taškus jos 9 taškais atsiliko nuo pirmoje vietoje finišavusių žalgiriečių. Du iš trijų pralaimėjimų ukmergiškės patyrė akistatose su MFA „Žalgiris B“-MRU komanda. Pirmo rato dvikovoje žalgirietės savo aikštėje laimėjo 6:1, o antrame susitikime Ukmergėje – 9:4.

Abiejose rungtynėse daugiausiai nemalonumų žalgirietėms pridarė 4 įvarčius pelniusi SC „Ukmergės“ puolėja Meida Proscevičiūtė. Iš viso praėjusiame sezone Pirmos lygos čempionate 35 kartus pasižymėjusi 15-metė futbolininkė užėmė antrą vietą geriausios pirmenybių puolėjos rinkimuose, nusileidusi tik MFA „Žalgiris B“-MRU ekipos atakų lyderei Ugnei Lazdauskaitei. Pastaroji pernai Pirmos lygos varžybose taip pat pelnė 35 įvarčius, tačiau šiais metais pirmenybėse Ugnė nedalyvauja.

2021 m. Pirmos lygos čempionate SC „Ukmergė“ ir MFA „Žalgiris B“-MRU startavo pergalėmis prieš Švenčionių SC-FK „Utenis“ komandą. Tiesa, ukmergiškės varžoves įveikė rezultatu 4:0, o žalgirietės pirmenybių debiutantes pakrikštijo rekordine pergale 18:0. Šiose rungtynėse „Žalgiris B“ gretose net 9 tiksliais smūgiais pasižymėjo Erika Šupelytė, 5 įvarčius pridėjo Adrija Skudutytė. Tuo metu Ukmergės komandoje dviem įvarčiais atsižymėjo M. Proscevičiūtė, po vieną įvartį pelnė Livija Toropovaitė ir Sonata Lunevičiūtė.

MFA „Žalgiris B“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis teigė, kad akistata su Ukmergės ekipa turėtų būti gerokai atkaklesnė nei pirmosios sezono rungtynės su Švenčionių SC-FK „Utenis“ komanda.

„Pernai teko susitikti su Ukmergės futbolininkėmis Pirmos lygos varžybose ir Merginų Elitinės lygos čempionate, tad puikiai žinome, kad tai yra gan pajėgios ir kovingos varžovės. Iš tiesų, mūsų Pietų-rytų grupėje SC „Ukmergė“ šiais metais bus viena iš stipriausių priešininkių, tad nuoširdžiai tikiu, kad jos mus duos rimtą kovą. „Žalgiris B“ komandoje šį sezoną suburtos jaunos futbolininkės, joms reikia žaisti su pajėgiomis varžovėmis, kad galėtų augti ir tobulėti. Manau, kad esame neblogai pasirengę sezonui, gerbiame visas varžoves ir su visomis kovosime tik dėl pergalių“, – pareiškė K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Ukmergės SC „Ukmergė“ susitikimas trečiadienį vyks Pilaitės gimnazijos aikštyne. Jo pradžia – 19 val.