Lietuvos moterų Žiemos taurės turnyro pusfinalyje MFA „Žalgiris“-MRU paskutinį vasario šeštadienį po atkaklios kovos 1:2 (0:1) nusileido Šiaulių FC „Gintra“-ŠSG komandai.

Pirmame kėlinyje aktyviau žaidusios šiaulietės išsiveržė į priekį po Dovilės Dockaitės įvarčio, tačiau antroje rungtynių dalyje žalgirietės perėmė iniciatyvą. Tiesa, kurį laiką Šiaulių ekipos vartininkė Madison Less sėkmingai stabdė žalgiriečių išpuolius, tačiau galiausiai ir ji buvo bejėgė.

80 min. dar viena MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkių ataka dešiniuoju kraštu baigėsi aukštu perdavimu į varžovių baudos aikštelę ir tiksliu E. Šupelytės smūgiu galva.
Netrukus Karilė Liužinaitė baudos aikštelės prieigose suklaidino kelias varžoves ir smūgiavo į vartus, bet šiauliečių vartininkė pirštų galiukais pasiekė į viršutinė kampą skriejusį kamuolį.

Baigiantis rungtynėms abi komandos atakavo didelėmis pajėgomis ir tiksint paskutinėms minutėms sėkmė šyptelėjo varžovėms iš Šiaulių. Į žalgiriečių baudos aikštelę dešiniuoju kraštu įsiveržusi Athena Kuehn išprovokavo pražangą, arbitrė Justina Lavrenovaitė nedvejodama paskyrė baudinį, kurį realizavo kita Šiaulių ekipos legionierė Samantha Rosette.

Deja, per pridėtą laiką žalgirietėms nepavyko surengti rezultatyvios atakos, tad pergale džiaugėsi kelialapį į turnyro finalą iškovojusios „Gintros“-ŠSG futbolininkės.

MFA „Žalgiris“-MRU mažajame Žiemos turnyro finale kovo 5 d. Pilaitės gimnazijos manieže susitiks su FK „Vilnius“ komanda. Pastaroji šeštadienį pusfinalyje 1:4 pralaimėjo Joniškio „Saned“ ekipai.