Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje penktą pergalę iš eilės iškovojo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda. 9 turo rungtynėse žalgirietės ketvirtadienį Šventupės stadione 5:2 (5:2) įveikė Ukmergės SC „Ukmergė“ futbolininkes. Po šių rungtynių paiškėjo, kad pirmą varžybų etapą ant aukščiausiojo turnyrinės lentelės laiptelio užbaigs MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės.

Viešnios iš Vilniaus rungtynes su antroje vietoje žengusiomis varžovėmis pradėjo atakų škvalu ir 17 min. pirmavo net 4:0. 3 min. pirmą įvartį pelnė MFA „Žalgiris B“-MRU kapitonė Barbara Antonovič, 5 ir 13 min. dviem įvarčiais pasižymėjo Žemyna Lekavičiūtė, o 17 min. šeimininkes nubaudė Ineta Šukštulytė.

Tiesa, Ukmergės futbolininkės taip pat pademonstravo charakterį ir baigiantis kėliniui dviem rezultatyviais smūgiais aptirpdė žalgiriečių pranašumą, bet 42 min. B. Antonovič savo antruoju įvarčiu padidino MFA „Žalgiris B“-MRU persvarą iki trijų įvarčių – 5:2. Po pertraukos žaidimas kiek aprimo, nors progų turėjo abi komandos, tačiau rezultatas nepakito iki pat finalinio rungtynių arbitro Lukaš Mackevič švilpuko.

„Gerą pradžią lėmė tinkamas komandos susikaupimas ir nusiteikimas, bei iš anksto paruoštos trenerio taktikos. Žinojome, kad prieš varžoves bus nelengva kovoti, tad norėjome nuo pat pirmos minutės žaisti maksimaliomis apsukomis. Mūsų planas pasiteisino, tai matosi ir pirmo kėlinio rezultate. Antrasis kėlinys buvo žymiai ramesnis, nei mes, nei varžovės įvarčiais nepasižymėjome, nors progų tikrai turėjome. Apskritai, šiose rungtynėse progų turėjo abi komandos, bet daug ko nepavyko realizuoti. Nepaisant to, labai džiaugiames galutiniu rezultatu ir iškovota pirma vieta turnyrinėje lentelėje“, – teigė MFA „Žalgiris B“-MRU kapitonė B. Antonovič.

LMFA I lygoje pirmaujanti ir reguliaraus sezono nugalėtojų titulą jau užsitikrinusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa per devynerias rungtynes surinko 25 taškus. 19 taškų turinti Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda užima antroje, o Telšių FC „Džiugas“ su 18 taškų bagažu žengia trečioje pozicijoje. Tiesa, abi komandos yra sužaidusios po aštuonerias rungtynes.

Paskutines LMFA I lygos reguliaraus sezono rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais rugsėjo 15 d., kai LEU stadione priims FK „Vilkija“ ekipą

Ukmergės „SC-Ukmergė“ – MFA „Žalgiris B“-MRU 2:5 (2:5)

Įvarčiai: 30 min. S. Bagavičiūtė, 40 min. L. Toropovaitė; 3 ir 42 min. B. Antonovič, 5 ir 13 min. Ž. Lekavičiūtė, 17 min. I. Šukštulytė.

Įspėjimai: 63 min. R. Šablevičiūtė; 63 min. A. Petkevičiūtė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Erneta Rinkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Maželytė (58 min. Austėja Petkevičiūtė), Fjameta Kuktaitė, Lėja Banevičiūtė, Irūna Blaškytė (46 min. Aivė Andriuškevičiūtė), Laura Grucytė (58 min. Gytė Ulenskaitė), Ineta Šukštulytė (46 min. Elinga Pampuškaitė), Ugnė Slankauskaitė (38 min. Paula Saulėnaitė), Barbara Antonovič, Žemyna Lekavičiūtė (46 min. Radvilė Kelečiūtė). Atsargoje: Fausta Matuzevičiūtė.