Įspūdingą pergalę prieš kelias dienas vykusiame Vilniaus derbyje pasiekusi MFA „Žalgiris“-MRU ekipa sekmadienį stos į kovą su kita sostinės komanda. Merginų Elitinės Lygos (MEL) U17 čempionato 13 ture žalgirietės susitiks su varžovėmis iš Vilniaus – MFK „Žalgiris“ futbolininkėmis.

Praėjusį rudenį LEU stadione vykusiose pirmose tarpusavio rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės varžovėms nusileido rezultatu 1:2. Tąsyk pergalę lėmusius įvarčius pelnė MFK „Žalgiris“ žaidėjos Karina Klevinskaitė ir Agnė Jakiūnaitė, o MFA „Žalgiris“-MRU gretose pasižymėjo Kotryna Levčiukaitė.

Čempionate sužaidus po 10 rungtynių MFA „Žalgiris“-MRU sąskaitoje yra 25 taškai, o MFK „Žalgiris“ surinko 24 taškus. Pirmame rate MFK žalgirietės iškovojo šešias pergales, bet patyrė nesėkmes dvikovose su Utenos „Uteniu“ (3:6) ir Gargždų „Banga“ (1:2). Antrą ratą MFK pradėjo dviem pergalėmis: 3:0 įveikė Klaipėdos FM ir 4:0 – FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ ekipas.

Net 4 įvarčius per paskutinius du susitikimus pelniusi Marta Lipnickaitė yra rezultatyviausia MFK „Žalgiris“ žaidėja. Iš viso jos sąskaitoje – jau 15 įvarčių. 12 kartų čempionate pasižymėjo K. Klevinskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU antrą čempionato ratą pradėjo pergale po baudinių serijos 4:3 prieš „Utenį“ ir 9:1 laimėjimu prieš FK „Vilnius“ ekipą. Žalgiriečių gretose išsiskiria po 10 įvarčių įmušusios Austėja Petkevičiūtė ir Patricja Penkauskaitė, 7 kartus pasižymėjo K. Levčukaitė, 5 – Gytė Ulenskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU ir MFK „Žalgiris“ dvikova sekmadienį vyks Senvagės gimnazijos aikštyne, jos pradžia – 17 val.