Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda. 8 turo rungtynėse žalgirietės penktadienį LEU stadione 4:1 (3:0) įveikė MFK „Žalgiris“ futbolininkes.

MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės galingai pradėjo rungtynes ir jau 5 min. po Ugnės Slankauskaitės tikslaus smūgio išsiveržė į priekį. 22 min. šeimininkių persvarą padidino Irūna Blaškytė, o dar po kelių minučių U. Slankauskaitė kilstelėjo kartelę iki trijų įvarčių.

Po pertraukos MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris Bogdanas Lukashenko metė į kovą net penkias naujas futbolininkes, o iš viso šiose rungtynėse progą išmėginti savo jėgas turėjo net 18 žalgiriečių.

Nors antrame kėlinyje MFA „Žalgiris B“-MRU persvara ir toliau nekėlė abejonių, bet vienintelis įvartis krito 58 min., kuomet pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodžiusi Elinga Pampuškaitė. O jau per teisėjo pridėtą laiką garbės įvartį pelnė ir MFK „Žalgiris“ rezultatyviausia futbolininkė Alina Neznanova.

„Turėjome tik vieną tikslą – iškovoti pergalę. Anksti įmuštas įvartis pridėjo mums užtikrintumo ir ramybės, žaidėjo atsipalaidavo, ėmė mėgautis futbolu ir pirmame kėlinyje pelnė dar kelis puikius įvarčius po gražių kombinacijų. Manau, kad buvome akivaizdžiai geresnė komanda. Po pirmo kėlinio atlikome penkis keitimus, tačiau žaidimo braižas nepasikeitė, dominavome su kamuoliu, žaidėme brandžiai ir užtikrintai. Kadangi pergalė nekėlė abejonių, galėjome šiek tiek paeksperimentuoti, išbandėme kai kurias futbolininkes naujose pozicijose, kas yra labai svarbu jų tobulėjimui ir geresniam bendram futbolo supratimui“, – po rungtynių kalbėjo MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris B. Lukashenko, nepamiršęs padėkoti už palaikymą ir į stadioną atėjusiems žiūrovams.

22 taškus per aštuonerias rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa LMFA I lygoje ir toliau žangia pirmoje pozicijoje. Antroje rikiuojasi 19 taškų turinti, bet vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusi Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda. Būtent su ukmergiškėmis MFA „Žalgiris B“-MRU ir susitiks artimiausiose rungtynėse, rugpjūčio 31 d. Šventupės stadione.

„Laukia svarbios rungtynės su pajėgiomis varžovėmis. Kaip ir visada, žaisime tik dėl pergalės, tačiau taip pat stengsimės laikytis savo žaidimo modelio ir nuosekliai tobulėti. Nebus lengva, bet merginos supranta mūsų tikslus ir atsakomybę prieš miestą bei mūsų gerbėjus“, – MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris B. Lukashenko.

MFA „Žalgiris B“-MRU – Vilniaus MFK „Žalgiris“ 4:1 (3:0)

Įvarčiai: 5 ir 28 min. U. Slankauskaitė, 22 min. I. Blaškytė, 58 min. E. Pampuškaitė; 90+1 min. A. Neznanova.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė (46 min. Erneta Rinkevičiūtė), Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Maželytė (46 min. Fjameta Kuktaitė), Aivė Andriuškevičiūtė (46 min. Lėja Banevičiūtė), Irūna Blaškytė (46 min. Elinga Pampuškaitė), Laura Grucytė, Radvilė Kelečiūtė, Ineta Šukštulytė (58 min. Emilija Gerasimova), Ugnė Slankauskaitė (67 min. Fausta Matuzevičiūtė), Barbara Antonovič, Žemyna Lekavičiūtė (46 min. Gytė Ulenskaitė).