Lietuvos moterų 1-os lygos čempionate dar vieną – jau 6-ą iš eilės – „sausą“ pergalę iškovojo vienvaldė turnyro lyderė „Žalgiris B-MRU“ komanda. Vilnietės savo aikštėje net 8:0 sutriuškino 7-oje vietoje žengiančias „FK Vilkija“ futbolininkes.

Kol kas žalgirietės yra pelniusios 32 įvarčius, o į savuosius iki šiol nepraleido nė vieno: pasak ekipos vyriausiojo trenerio Vadimo Carabetchi, tai tampa ir papildomu stimulu darniam darbui gynyboje. Kiek ši serija tęsis, sunku prognozuoti, tačiau akivaizdu, kad lygos lyderės sugeba derinti rezultatyvų puolimą ir aukščiausio lygio gynybą.

Pirmo įvarčio rungtynėse su „FK Vilkija“ ilgai laukti nereikėjo – jau 10-ą minutę rungtynes „atidarė“ Austėja Petkevičiūtė. Po 6 minučių Justina Blaževičiūtė padvigubino persvarą. Ir kai atrodė, kad pirma susitikimo pusė gali baigtis tokiu rezultatu, šeimininkės dar du sykius privertė varžoves pradėti žaidimą iš aikštės vidurio: 42-ą minutę dar sykį įvartį pelnė A. Petkevičiūtė, o paskutinę kelinio minutę – Milda Ivanciūtė.

Antra dvikovos pusė klostėsi pagal panašų scenarijų: žalgirietės kūrė galimybes ir jas išnaudojo. 50-ą minutę pranašumą iki 5:0 padidino Monika Suščinskytė, trečią savo įvartį šiose rungtynėse 64-ą minutę įmušė A. Petkevičiūtė, o 70-ą minutę antrą sykį pasižymėjo J. Blaževičiūtė. Pačioje rungtynių pabaigoje Radvilė Kelečiūtė baigė varžovių triuškinimą – 8:0.

„Žalgiris B-MRU“ artimiausias rungtynes žais birželio 21 dieną: į svečius atvyks jau 100 įvarčių praleidusi „FK Šešupė“, kuri yra turnyro autsaiderė.