Penktą pergalę iš eilės Lietuvos moterų pirmosios lygos čempionate iškovojo „Žalgiris B-MRU“. Vilnietės savo aikštėje po atkaklios kovos 2:0 įveikė Kauno rajono „FC Hegelmann B“ futbolininkes.

Labai karštu oru vykusiose rungtynėse galimybių pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau nugalėjo, kaip po dvikovos sakė vilniečių ekipos vyriausiasis treneris Vadimas Carabetchi, stipresnės žaidėjos.

18-ą minutę pirmą sykį pasižymėjo Austėja Petkevičiūtė, o po jos smūgio 55-ą dvikovos minutę rezultatas tapo 2:0.

Po šio laimėjimo vilnietės ir toliau lieka vienvaldės turnyro lentelės lyderės: „Topo centras Euronics“ I-oje lygoje vilnietės turi 15 taškų iš tiek pat galimų. Antrą vietą užima „FK Gintra B“, kuri turi 13 taškų, o „FC Hegelmann B“, po 6 rungtynių turinti 9 taškus, yra 5 pozicijoje.

„Tai buvo tikrai sunkios ir sudėtingos rungtynės. Kai kurios mūsų žaidėjos jautė nuovargį po dalyvavimo Lietuvos rinktinės stovykloje, todėl reikėjo ir priverstinių keitimų. Galimybių pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau mes savo šansus išnaudojome. Karštis irgi buvo papildomas faktorius, todėl džiaugiuosi, kad mūsų komandos merginos atsilaikė ir iškovojo labai svarbią pergalę“, – po dvikovos sakė Vadimas Carabetchi.

Beje, žalgirietės lieka vienintelės lygoje, kurios dar nepraleido nė vieno įvarčio – „sausus“ vartus komandai pavyko išsaugoti jau penkeriose rungtynėse: „Šis rodiklis mane irgi džiugina. Tai rodo, kad puikiai dirbame gynyboje, o vartininkei Ernestai Rinkevičiūtei tai ir papildoma motyvacija: jeigu iki Europos čempionato likusiose dvejose rungtynėse mes sugebėsime nepraleisti, tai bus papildomas faktorius. Sakau merginoms, kad gynyboje jos vertos pagyrimo – varžovės šansus susikuria arba greitose kontratakose, arba po standartinių padėčių. Jeigu ir šiuos šansus iš varžovių pavyktų atimti, tada būtume neįveikiamos gynybos komanda. Nors ir taip esu patenkintas žaidimu. Šaunuolės, už pergalę tokiu karštu oru išties sunkiose rungtynėse visos yra vertos pagyrimo“, – sakė treneris.

Artimiausias „Topo centras Euronics“ I-osios lygos čempionato rungtynes turnyro lentelės lyderės žais birželio 7 dieną su „FK Vilkija“, kuri 13 komandų turnyre užima 7 vietą.