Pirmoji oficiali pagrindinėmis prentendentėmis į LMFA A lygos sidabro medalius laikomų MFA „Žalgiris“-MRU ir „Kauno Žalgiris“ komandų akistata baigėsi įtikinama vilniečių pergale 6:0 (3:0). Tris įvarčius nugalėtojoms pelnė Ugnė Lazdauskaitė, po vieną pridėjo Nadiia Veherych, Ana Cheminava ir Karolina Jasaitytė.

Kaune MFA „Žalgiris“-MRU treneriai dvikovą pradėjo tokia pat startine sudėtimi kaip ir paskutinėse rungtynėse su FK „Vilnius“ komanda. Tačiau jei sostinės derbyje pirmojo įvarčio laukti teko daugiau nei 90 minučių, tai Kaune įvarčiai liejosi laisvai. Jau 13 min. po komandos kapitonės Lauros Ruzgutės perdavimo tiksliu smūgiu rungtynių sąskaitą atidarė U. Lazdauskaitė, dar po 5 minučių antru rezultatyviu L. Ruzgutės perdavimu pasinaudojo savo pirmąjį įvartį A lygos pirmenybėse pelniusi MFA „Žalgiris“-MRU legionierė iš Ukrainos N. Veherych.

Pirmame kėlinyje beveik visas žaidimas vyko šeimininkių aikštės pusėje, žalgirietės patikimai kontroliavo kamuolį ir metodiškai ieškojo sragų kauniečių gynyboje. Bene vienintelis aštresnis išpuolis pavyko rezultatyviausiai „Kauno Žalgirio“ žaidėjai Emai Kriaučiūnaitei, tačiau jos individualus reidas ir smūgis iš aštraus kampo didesnių problemų MFA „Žalgiris“-MRU vartininkei Albinai Fomchenko nesukėlė. Tuo metu žalgirietės pirmo kėlinio pabaigoje surengė dar vieną sėkmingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrusi U. Lazdauskaitė padidino viešnių iš Vilniaus pranašumą iki trijų įvarčių.

Po pertraukos „Kauno Žalgirio“ futbolininkės pamėgino grįžti į rungtynes ir ėmėsi aktyviai spausti vilnietes net ir jų aikštės pusėje. Tačiau U. Lazdauskaitė ir A. Cheminava vykusiai pasinaudojo atsivėrusiomis erdvėmis ir 56 bei 61 minutėmis taikliais smūgiais padidino vilniečių persvarą iki 5:0.

Po penktojo įvarčio rungtynių baigtis nebekėlė abejonių, sostinės ekipos treneriai vieną po kitos į aikštę išleido atsargoje buvusias futbolininkes, tačiau MFA „Žalgiris“-MRU ir toliau laikė visas žaidimo gijas savo rankose. O tikra vyšnaite ant pergalės torto tapo po keitimo aikštėje pasirodžiusios Karolinos Jasaitytės įvartis. 15-metė futbolininkė pasižymėjo po komandos draugės perdavimo nuo kampinio gairelės ir tokiu būdu pelnė pirmąjį savo įvartį A lygos pirmenybėse.

Per 4 turus A lygoje iškovojusi 3 pergales ir surinkusi 9 taškus MFA „Žalgiris“-MRU įsitvirtino antroje turnyro lentelės pozicijoje. Kitas rungtynes žalgirietės žais gegužės 2 d. Gargžduose su vietos „Banga“.

„Kauno Žalgiris“ – MFA „Žalgiris“-MRU 0:6 (0:3).
Įvarčiai: 13, 41 ir 56 min, U. Lazdauskaitė, 18 min. N. Veherych, 61 min. A. Cheminava, 74 min. K. Jasaitytė.
MFA „Žalgiris“-MRU: Albina Fomchenko, Judita Traubaitė (68 min. Krystina Kozub), Viktorija Čiapaitė (68 min. Irūna Blaškytė), Insa Fischer, Greta Markauskaitė (68 min. Karolina Jasaitytė), Erika Šupelytė (46 min. Karilė Liužinaitė), Anika Kyžaitė , Laura Ruzgutė, Ana Cheminava (62 min. Marija Galkina), Nadiia Veherych (68 min. Ugnė Slankauskaitė), Ugnė Lazdauskaitė. Atsargoje: Aistė Griciūtė.