Pirmosios Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU oficialios naujojo sezono rungtynės paliko kartoką prieskonį. LMFA Žiemos taurės turnyro 2 ture žalgirietės šeštadienį Pilaitės manieže susitiko su FK „Vilnius“ ekipa ir po nesėkmingai susiklosčiusios dvikovo pabaigos 1:2 (0:0) turėjo pripažinti varžovių pranašumą. MFA „Žalgiris“-MRU pirmavo po 65 min. pelnyto Luise Yog Atouth įvarčio, tačiau baigiantis rungtynėms „Vilniaus“ futbolininkės pasinaudojo žalgiriečių klaidomis ir išplėšė pergalę.

Šiose rungtynėse su žalia ir balta apranga debiutavo MFA „Žalgiris“-MRU naujokės: futbolininkė iš Uzbekistano Maya Musaskaya ir kanadietė Rachel Hawkins. Po pusmečio pertraukos į sostinės komandą sugrįžo Karilė Liužinaitė ir Ugnė Slankauskaitė, ant žaliosios vejos pasirodė ir praėjusio sezono antroje dalyje MFA „Žalgiris“-MRU ekipoje žaidusios legionierės Anastasia Sivolobova ir Luise Yog Atouth. Startinėje komandos sudėtyje rungtynes pradėjo ir pagrindinė vartininkė Meda Šeškutė, gynėjos Augustė Andrijevskytė ir Viktorija Čiapaitė, bei po trumpos Lietuvos U19 rinktinės treniruočių stovyklos sugrįžusios Irūna Blaškytė ir Ineta Šukštulytė.

Pirmame rungtynių kėlinyje abiejų komandų žaidime netrūko techninio broko, o rimtesnių progų pasidarbuoti neturėjo nei MFA „Žalgiris“-MRU, nei „Vilniaus“ vartininkė. Tiesa, baigiantis kėliniui vilnietės surengė pavojingiausią savo ataką, tačiau po tolimo smūgio kamuolys sudrebino Medos Šeškutės ginamų vartų skersinį.

Antrą kėlinį gerokai energingiau pradėjo MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės ir 51 min. L. Yog Atouth po gražios kombinacijos pasiuntė kamuolį į varžovių vartus, bet arbitras Darius Petraška užfiksavo nuošalę. Kėlinio viduryje kelis kartus tolimais smūgiais vilniečių vartininkės budrumą patikrino Karilė Liužinaitė, o 65 min. sėkmingai išvengusi nuošalės spastų ir viena prieš vartininkę atsidūrus L. Yog Atouth tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvarti.

Deja, po kelių minučių 28-erių futbolininkė iš Gabono po kieto susidūrimo su varžove buvo priversta palikti aikštę, o be jos žalgiriečių atakos pradėjo strigti. Tiesa, K. Liužinaitė ir aktyviai puolamuosiuose veiksmuose dalyvavusi V. Čiapaitė mėgino palaikyti įtampą prie varžovių vartų, tačiau 81 min. „Vilniaus“ futbolininkės surengė rezultatyvią ataką ir rezultatą išlygino. O dar po kelių minučių vilnietės pasinaudojo MFA „Žalgiris“-MRU vartininkės M. Šeškutės klaida ir pelnė antrą įvartį.

Po praleistų įvarčių į nokdauną patekusios žalgirietės susigrąžinti iniciatyvos per likusį laiką nesugebėjo, tad galiausiai teko pripažinti sėkmingiau rungtynių pabaigoje žaidusių varžovių pranašumą.

Žalgirietėms tai buvo pirmosios rungtynės Žiemos taurės turnyre, nes vasario 12 dieną Marijampolėje turėjusi įvykti akistata su nugalėtojų titulą ginančia Šiaulių „Gintra“ paskutiniu momentu buvo atšaukta. Tuo metu „Vilniaus“ futbolininkės pirmose LMFA Žiemos taurės turnyro rungtynėse patyrė skaudžią nesėkmę. Vasario 11 dieną vilnietės Marijampolėje 0:4 (0:2) nusileido Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkėms.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais kovo 11 d., kai Marijampolėje susitiks su „Hegelmann“ komanda.

MFA „Žalgiris“-MRU startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Anastasia Sivolobova, Augustė Andrijevskytė, Maya Musaskaya, Viktorija Čiapaitė, Ineta Šukštulytė, Karilė Liužinaitė, Irūna Blaškytė, Ugnė Slankauskaitė, Luise Yog Atouth, Rachel Hawkins.