Merginų Elitinės lygos (MEL) U15 čempionato 8 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį svečiuose 3:1 (3:1) įveikė Kauno rajono FC „Hegelmann Akademija“ komandą ie antrą varžybų ratą pradėjo pergalinga gaida.

Jau pačioje rungtynių jaunosios žalgirietės išsiveržė į priekį po Emilijos Gerasimovos ir Monikos Suščinskytės įvarčių. Tiesa, 24 min. šeimininkės rezultatą sušvelnino, bet baigiantis pirmam kėliniui Orinta Romankevič atstatė MFA „Žalgiris“-MRU komandos turėtą dviejų įvarčių persvarą.

Antrame kėlinyje aikštėje netrūko kovos, bet pasižymėti įvarčiais nepavyko nei vienos komandos žaidėjoms. MFA „Žalgiris“-MRU U15 ekipos vyriausia trenerė Aistė Griciūtė po rungtynių teigė, kad žaidimo kokybei daugiausiai įtakos turėjo neįprasta aikštė.

„Važiavome į Kauną sužaisti vienas iš lengvesnių rungtynių, bet kieta aikštės danga ir sumažintas plotas neleido taip sklandžiai diktuoti žaidimo ritmo kaip esame įpratusios. Standartinių matmenų aikštėse mes kur kas geriau išnaudojame laisvas erdves už gynėjų ir sklandžiau surandame progas smūgiuoti į vartus, o šį kartą teko dažniau veltis į dvikovas, žaisti vienas prieš vieną. Tai atėmė daug jėgų, juo labiau, kad varžovių gynėjos rungtyniavo itin kibiai. Rungtynės parodė, kad mūsų priešininkės per pusmetį gan ženkliai patobulėjo, tad džiaugiuosi už jas. O mums būtina sparčiau tobulėti, kad kitose MEL U15 rungtynėse nebūtų tiek broko“, – konstatavo A. Griciūtė.

MEL U15 čempionate per septynerias rungtynes surinkusios 20 taškų žalgirietės užtikrintai žengia pirmoje pozicijoje. Antroje vietoje – 16 taškų turinčios MFA „Bitės“, trečioje – FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ (15 taškų).

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės žais balandžio 22 d., išvykoje su Gargždų „Banga“ (3 taškai).

STATISTIKA

Kauno raj. FC „Hegelmann Akademija“ – MFA „Žalgiris“-MRU 1:3 (1:3)

Įvarčiai: 24 min. D. Vabolytė; 10 min. E. Gerasimova, 12 min. M. Suščinskytė, 30 min. O. Romankevič.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Emilija Gerasimova (48 min. Augustė Baltrušaitytė), Ugnė Čiumbaraitė, Gerda Auksutytė, Orinta Romankevič, Viltė Bekionytė, Andrėja Jusiūtė, Monika Suščinskytė, Grytė Vaisbrodė (64 min. Medilė Rumbutytė), Laura Grucytė (48 min. Saulė Traubaitė), Ugnė Jusevičiūtė. Atsargoje: Vėtrūnė Adomavičiūtė, Meda Grikytė, Emilija Jusevičiūtė, Eva Davidonytė.